fbpx
MENU
Blog
Mała Armia Janosika - Plakat Pasterka 2023

Kategoria - Plakaty

Realizacja plakatu z okazji IX góralskiej pasterki w wykonaniu Małej Armi Janosika - tym razem w miejscowości Skawa na Podhalu.

Więcej informacji:

Nasza agencja, specjalizująca się w kreatywnym projektowaniu, miała zaszczyt stworzyć unikalny plakat dla występu największej dziecięcej kapeli góralskiej w Polsce - Małej Armii Janosika.

Mała Armia Janosika, powstała w 2015 roku, to nie tylko zespół muzyczny, ale także prawdziwa grupa artystyczna zainspirowana bogatą kulturą Podhala. Składająca się z imponującej liczby 225 członków w wieku od dwóch do siedemdziesięciu lat, jest największą kapelą góralską na Podhalu. Jej działalność skupia się wokół Raby Wyżnej i okolic, łącząc młode pokolenie z pasją do tradycyjnej muzyki i dziedzictwa Podhala. Siedziba kapeli znajduje się w Rabie Wyżnej, gdzie regularnie odbywają się próby i przygotowania do artystycznych występów.

Nasz zespół jest dumny z możliwości wsparcia Małej Armii Janosika poprzez stworzenie wyjątkowego plakatu na IX Góralską Pasterkę. Mamy nadzieję, że nasza praca przyczyni się do promocji tego niezwykłego wydarzenia z roku na rok, podkreślając zarówno jego kulturowe znaczenie, jak i wyjątkowy charakter Małej Armii Janosika.

Udostępnij projekt dalej!

Mała Armia Janosika - Plakat Pasterka 2023

Zobacz również

Poznaj nasze pozostałe realizacje z kategorii Plakaty

Potrzebujesz wyceny projektu?

Wybierz czego ma ona dotyczyć i podaj kilka informacji

Zakończone 0%
1 Select Dance Type 2 Page 1
Strona,  Sklep WWW
Projekty graficzne
Reklama w sieci
Pozostałe działy
Wstecz Następne