fbpx
MENU
Blog
Mała Armia Janosika - Płyta 2023

Kategoria - Nieszablonowe

Realizacja projektu graficznego na płytę dla największego dziecięcego zespołu góralskiego w Polsce - Małej Armii Janosika.

Więcej informacji:

Nasza agencja miała przyjemność zrealizować projekt digi pack na płytę dla Małej Armii Janosika, największej dziecięcej kapeli góralskiej w Polsce. Płyta, wydana w roku 2023, jest prawdziwym hołdem dla tradycji i kultury góralskiej, prezentując unikalne brzmienie tej wyjątkowej grupy muzycznej.

Wśród wybranych utworów znajdują się takie perełki jak "Wilijo," "Jedna jest taka noc," oraz "Dobrze żeś się Jezu urodził," które doskonale oddają bogactwo góralskiej muzyki i jej wpływ na polską tradycję muzyczną. Płyta zawiera także inne znane utwory, takie jak "Przybieżeli do Betlejem," "Wśród nocnej ciszy," oraz "Jezusa Narodzonego wszyscy witajmy," które przypominają o pięknie polskich kolęd.

Mała Armia Janosika, powstała w 2015 roku, jest grupą artystyczną i zespołem muzycznym zainspirowanym góralską kulturą Podhala. Zespół liczy aż 225 członków w wieku od dwóch do siedemdziesięciu lat, co czyni go największą kapelą góralską na Podhalu. Ta wyjątkowa grupa gromadzi dzieci i młodzież z Raby Wyżnej i okolic, którzy mają wspólną pasję do muzyki regionalnej i tradycji regionu Podhala. Siedziba kapeli znajduje się w Rabie Wyżnej, gdzie regularnie odbywają się próby i przygotowania do ich artystycznych występów.

Udostępnij projekt dalej!

Mała Armia Janosika - Płyta 2023

Zobacz również

Poznaj nasze pozostałe realizacje z kategorii Nieszablonowe

Potrzebujesz wyceny projektu?

Wybierz czego ma ona dotyczyć i podaj kilka informacji

Zakończone 0%
1 Select Dance Type 2 Page 1
Strona,  Sklep WWW
Projekty graficzne
Reklama w sieci
Pozostałe działy
Wstecz Następne