fbpx
MENU
Blog

1. Czy macie stały cennik za daną usługę np. stronę internetową?

Lubimy te pytania. Każdy realizowany przez nas projekt cechuje unikalność, a to powoduje inną stawkę za usługę. Weźmy na przykład projekt strony zawierającej jedynie Twoje logo oraz numer telefonu, porównajmy ją ze sklepem który zawiera 10 kategorii oraz kilka formularzy i specjalnych zakładek. Jak myślisz czy stawka za oba projekty jest identyczna? Warto dodatkowo, wziąć pod uwagę że takich projektów jest masa, a każdy ma jeszcze inną funkcjonalność. 

Daje to prostą odpowiedź - nie posiadamy stałego cennika.

2. W jakim czasie są wykonywane realizacje?

Staramy się jak najszybciej, ale jest to zależne od kilku czynników. Jaka realizacja jest do wykonania i z czego ma się składać. Przed rozpoczęciem prac, Otrzymujesz od nas informację ile zajmie nam wykonanie takiej usługi.

3. W jakich godzinach mogę się z wami skontaktować?

Pracujemy od Poniedziałku do Piątku, w godzinach 9:00 - 17:00. W przypadku problemów technicznych, jesteśmy do Twojej dyspozycji poza tymi godzinami.

4. Jaką kwotę muszę zainwestować w działania marketingowe?

Warto zastanowić się jaki efekt chcesz otrzymać i w jakim czasie. Najczęściej, im większa kwota, tym lepszy efekt Otrzymujesz. Pamiętać należy o kilku czynnikach przed rozpoczęciem działań promocyjnych w sieci. 

  1. Czy wiesz gdzie chcesz reklamować projekt? Kanał reklamowy, nie jest równy z innym. Jeżeli Twój budżet to 1000 zł, a potrzebujesz reklamować się w 5 serwisach. Daje to niewielką kwotę, co przekłada się na mniejszy efekt w każdym kanale.
  2. Czy przewidujesz reklamę na dłuższy okres czasu niż dzień / tydzień / miesiąc? Niejednokrotnie błąd który powoduje brak efektów w działaniach reklamowych, to zbyt krótki czas promocji. Czy przewidziałeś to?

Spokojnie. Od tego Jesteśmy, by wskazać Ci wszystko co powinno się wiedzieć.

5. Czy otrzymam gwarancję wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania Google podczas pozycjonowania?

Budujemy nasze projekty na tyle dobrze możemy dawać taką gwarancję. Google wprowadza często zmiany we własnych algorytmach, które z tygodnia na tydzień się zmieniają. Algorytmy te jednego dnia wyświetlają naszą pozycję na stałym miejscu, w innym dniu o kilka pozycji niżej i na odwrót. Nie martw się, o wszystkich zmianach wiemy z wyprzedzeniem, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko obniżania wyników, dzięki temu wyprzedzamy konkurencję. 

6. Mam wizję swojej realizacji – możecie ją zrealizować?

Jasne! Zawsze bierzemy pod uwagę to jak chcesz, aby Twój projekt wyglądał. Niejednokrotnie podrzucamy własne sugestię, gdyż mamy świadomość co jest dobrym rozwiązaniem, a które się może nie sprawdzić w Twojej branży.

7. Ile wynosi zaliczka za projekt graficzny?

W przypadku pojedynczych projektów graficznych nie pobieramy zaliczki. Rozliczamy się najczęściej po wykonaniu realizacji.

8. Na jaki okres podpisujemy umowę na działania marketingowe?

Minimalny okres to 3 miesiące. Umowy są przewidziane na okres 3, 6 i 12 miesięcy. Jest możliwość podpisania umowy na czas dłuższy niż rok.

9. Zakładam nową działalność gospodarczą, nie wiem w jaką reklamę zainwestować. Pomożecie?

Pewnie! W tym się specjalizujemy. Nie wszystkie formy reklamowe będą Ci potrzebne. Zaufaj nam, od tego jesteśmy, aby pomóc Ci w rozbudowie marki.

10. Czy mogę Was odwiedzić czy działacie jedynie zdalnie?

Zapraszamy na kawę! Główna siedziba znajduje się w Rokicinach Podhalańskich w okolicy Rabki Zdrój. Często z klientami współpracujemy zdalnie drogą mailową, telefoniczną czy ewentualnie w formie wideo-rozmów, które preferujemy w przypadku, gdy klient jest z dalszej miejscowości.

0.0 of 5 (0 Votes)

Potrzebujesz wyceny projektu?

Wybierz czego ma ona dotyczyć i podaj kilka informacji

Zakończone 0%
1 Select Dance Type 2 Page 1
Strona,  Sklep WWW
Projekty graficzne
Reklama w sieci
Pozostałe działy
Wstecz Następne